У Черкасах авто збило двох пішоходів на переході: постраждалих госпіталізовано, поліція відкрила провадження

У Черкасах авто збило двох пішоходів на переході: постраждалих госпіталізовано, поліція відкрила провадження

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода за участі пішоходів, унаслідок якої двоє молодих людей отримали травми та були доставлені до лікарні.

За попередньою інформацією слідства, 21 червня близько 16:35 на бульварі Шевченка 57-річний водій автомобіля Nissan Leaf проявив неуважність під час руху та здійснив наїзд на двох пішоходів. Молоді люди — 20-річний хлопець і 19-річна дівчина — переходили дорогу нерегульованим пішохідним переходом.

Постраждалих оперативно госпіталізували до медичного закладу.

Слідчі Черкаського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Йдеться про порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості. Досудове розслідування триває.

Інформацію взято з офіційної сторінки у Facebook поліції Черкаської області.

Прокрутка до верху