Черкаси в жалобі: місто провело в останню путь двох захисників, які загинули на Донеччині

Черкаси в жалобі: місто провело в останню путь двох захисників, які загинули на Донеччині

У Черкасах відбулося прощання з двома українськими воїнами, які віддали життя за свободу та незалежність держави. В останню путь провели старшого солдата Антіна Бездетка та солдата Ігоря Черненка.

Антін Бездетко народився в селі Вереміївка Золотоніського району. Після закінчення школи брав участь в Антитерористичній операції, проходив військову службу за контрактом, а згодом навчався у Черкаському вищому професійному училищі №15.

З початком повномасштабного вторгнення росії він знову став до лав захисників України. У 2023 році був нагороджений орденом «Золотий Хрест». Воїн служив старшим стрільцем-оператором стрілецького відділення батальйону безпілотних систем військової частини. Загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання.

Ігор Черненко народився у селищі Чорнобай. Навчався у черкаських школах №20 та №18, а вищу освіту здобував у Східноєвропейському університеті. Після завершення навчання працював на підприємствах Черкас та за кордоном.

Після початку повномасштабної війни добровільно став на захист України. Проходив службу на різних напрямках фронту та був відзначений нагородами Президента України і Головнокомандувача Збройних Сил України. Служив старшим навідником самохідного артилерійського взводу. Життя захисника обірвалося на Донеччині під час виконання бойового завдання.

Черкаська громада схиляє голови у скорботі перед подвигом Героїв. Вічна пам’ять Антіну Бездетку та Ігорю Черненку. Щирі співчуття рідним, близьким, побратимам і всім, хто знав та любив українських воїнів.

Інформацію для публікації взято з офіційної сторінки у Facebook міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Прокрутка до верху