Черкащина тріумфує: золото, срібло й бронза — велогонщики області вразили Україну

Черкащина тріумфує: золото, срібло й бронза — велогонщики області вразили Україну

Черкаські спортсмени гучно заявили про себе на всеукраїнській арені. Збірна області блискуче виступила у Кам’янці-Подільському, де відбулася серія престижних стартів — Чемпіонат України з маунтенбайку (марафон), змагання з крос-кантрі на короткому колі (XCC) та ІІІ етап Чемпіонату України з шорт-треку.

За інформацією, оприлюдненою на офіційній сторінці у Facebook Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, команда Черкащини повернулася додому з вагомим медальним доробком.

Абсолютними чемпіонами України, здобувши золотий дубль у дисциплінах XCC та марафон, стали Данило Будило серед юнаків 13–14 років та Анна Семенченко серед дівчат цієї ж вікової категорії.

Дві срібні нагороди виборола Варвара Козоріз серед дівчат 13–14 років. Віцечемпіоном України у марафоні серед юніорів став Олександр Семенченко.

Ще одну медаль до скарбнички області приніс Ярослав Кліменок, який фінішував третім у марафоні серед чоловіків.

Високі результати також продемонстрували Максим Ковальов, Владислав Чиж, Нікіта Бахман та Єгор Поліщук. У своїх вікових категоріях спортсмени впевнено увійшли до десятки найсильніших велосипедистів України.

У Черкаській ОДА привітали спортсменів та їхніх тренерів із яскравими досягненнями, побажавши нових успішних стартів і гучних перемог.

Джерело інформації: офіційна сторінка у Facebook Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації. Фото: Федерація велосипедного спорту Черкаської області.

Прокрутка до верху