ДТП у центрі Черкас: позашляховик після зіткнення вилетів на тротуар і збив двох 10-річних дівчаток

ДТП у центрі Черкас: позашляховик після зіткнення вилетів на тротуар і збив двох 10-річних дівчаток

У Черкасах сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода за участі двох легкових автомобілів і маршрутного автобуса. Унаслідок аварії травмувалися дві 10-річні дівчинки, які в момент зіткнення перебували на тротуарі.

ДТП сталася близько 17:30 на регульованому перехресті бульвару Шевченка та вулиці Байди Вишневецького.

За попередньою інформацією, 43-річний водій автомобіля Mercedes-Benz E350, виконуючи поворот ліворуч на дозволений сигнал світлофора, не надав переваги в русі автомобілю Cadillac Escalade під керуванням 45-річного чоловіка. У результаті сталося зіткнення.

Від сильного удару Cadillac Escalade виїхав за межі проїзної частини та здійснив наїзд на двох 10-річних дівчаток, які перебували на тротуарі. Водночас Mercedes-Benz після зіткнення змінив напрямок руху та врізався в маршрутний автобус, за кермом якого перебував 53-річний водій.

Обох дітей із травмами доставили до лікарні. Одну дівчинку госпіталізували та залишили під наглядом медиків, від госпіталізації іншої батьки відмовилися. Водії всіх трьох транспортних засобів тілесних ушкоджень не отримали.

За фактом аварії слідчі Черкаського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування, правоохоронці встановлюють усі обставини та причини дорожньо-транспортної пригоди.

Інформацію для публікації взято з офіційної сторінки у Facebook Поліції Черкаської області.

Прокрутка до верху