«На щиті» до рідної Сміли повернувся захисник України: місто попрощалося з Володимиром Зайченком

«На щиті» до рідної Сміли повернувся захисник України: місто попрощалося з Володимиром Зайченком

Сміла провела в останню путь свого земляка, солдата Збройних Сил України Володимира Івановича Зайченка, який назавжди повернувся додому «на щиті». Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Володимир Зайченко народився 5 жовтня 1978 року в Смілі. Навчався у загальноосвітній школі №10, а після її закінчення здобув професію токаря у ПТУ №4, нині — ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів».

Працював за фахом у вагонному депо ім. Т. Шевченка, був монтером колії у ПЧ-9, а також в’язальником схемних джгутів у ТОВ «Аптів Сервіс Україна». Рідні та знайомі згадують його як добру, щиру й турботливу людину, яка любила життя, свою сім’ю, риболовлю та тихі походи до лісу по гриби.

Отримавши повістку, Володимир без вагань став на захист України. Він служив такелажником 2 евакуаційного відділення 3 евакуаційного взводу евакуаційної роти військової частини ЗСУ.

5 червня 2026 року життя воїна трагічно обірвалося у Харкові.

Для рідних він був люблячим сином, батьком, дідусем, братом, дядьком і надійним другом. Його доброта, людяність та відданість близьким назавжди залишаться у пам’яті всіх, хто його знав.

Сміляни навколішках зустріли свого Героя та віддали йому останню шану. Поховали Володимира Зайченка на Гречківському кладовищі.

Редакція висловлює щирі співчуття родині, друзям, побратимам і всім близьким захисника.

Вічна пам’ять і слава Герою.

Прокрутка до верху